Sarah Harding’in 3 Dövmesi ve Anlamları

Sarah Nicole Harding, popüler İngiliz şarkıcı-söz yazarı, oyuncu, model ve dansçı. Sarah popüler bir şov olan “Popstar: The Rivals”ın bir parçasıydı ve aynı zamanda birçok popüler hit ile ün kazanan ve birçok ödül kazanan kız grubu “Girls Aloud”un bir üyesiydi. Ancak şöhretle birlikte diğer taraf da gelir. Sarah depresyon ve alkol bağımlılığı yaşadı ve ayrıca rehabilitasyona girdi.

Sarah Harding

Bu gibi koşullarla bu yıldız da ibrenin altında huzur buldu ve 3 seçkin dövmeye sahip oldu. Sarah’nın sadece 3 dövmesi olmasına rağmen, bunlar oldukça benzersiz ve Sarah için önemi var..

1. Tibet Yazısı

Sarah Harding - Tibet kol dövmesi

Sarah’nın sol kolunda Tibet yazısında “İçsel güç” anlamına gelen bir dövme var. Dövme siyah mürekkeple ve yıldızla oldukça alakalı..

2. Birds Tattoo ile “Acı-Parıltılı Olma”

Sarah Harding - Sırt dövmesi

Sarah’nın sırtına “Acı Olma – Parıltı” yazısı yazılmış. Birçok kişi Sarah’nın bu dövmesini alaya alsa ve oradaki en kötü dövme olarak adlandırsa da, Sarah nefret edenlere dikkat etmiyor gibi görünüyor. Daha sonra Sarah, bu dövme ile birlikte omzunun her iki tarafına bir çift kuş eklemeye devam etti..

3. İspanyolca Yazı

Sarah Harding - İspanyol dövmesi

Sarah’nın yanında İspanyolca’da dikey olarak dövmeli iki çizgi var. Bu dövme çoğunlukla Sarah’nın elbisesinin altında saklansa da, görünen kısmı “Senin quien eres y….