PewDiePie’ın 6 Dövmesi ve Anlamları

Youtube’un kralı, Felix Kjellberg, popüler olarak PewDiePie, Pewds, Poods veya Pewdie olarak bilinen, bazı ülkelerin nüfusundan daha fazla takipçisi var. İçeriği çoğunlukla komedi, vlog Let’s Play ve Hiciv. Kanalında yaklaşık 97 milyon abone bugüne kadar ve 2013’ten beri youtube’da en çok abonesi olan kullanıcı. Kanalına aboneyseniz, güzel dövmelerinin son videolarını mutlaka görmüşsünüzdür. Dövmelerinin arkasındaki anlamları kontrol edelim.PewDie Pasta

1. Sağ Üst Kolda Açık Çatılı İsveç Kilisesi

PewDie Pie- isveç kilisesi dövmesi

Dövme: Açık çatıdan zirveye çıkan bir adamla İsveç Kilisesi

Anlam: Pewdie, sağ üst kolunu, bir adamın zirve yaptığı yerden çatısı açık olan bir İsveç kilisesiyle boyadı. PewDiePie bu dövmeyi 2016 Noelinde kendi topraklarında yaptırdı., Stockholm. Bu dövmeyi ailesiyle birlikte yaptırdı. Dövme sanatçısı tarafından mürekkeplenmiştir., Will Pacheco. “Bu yeni dövmeyi İsveç’teyken yaptırdım!” yazdı. Instagram Hesabında.

2. Sağ Üst Kolundaki “Kedi Üzerinde İskelet”

Gary Baseman sanat eseri-PewDie Pie çalışması

Dövme: kedi ve iskelet

Anlam: PewDiePie, sol ön kolunun iç tarafını bir kedinin üzerinde oturan bir iskeletle boyadı. Bu dövme ünlü sanatçının sanat eserinden esinlenmiştir., Gary Görevlisi. Gary bunu eski kara kedisinin anısına çizdi., güdük Araba çarpmış ve bu portreyi sergilerinden birine koymuş. Gary, Instagram hesabına “PewDiePie ile Dövme Zamanı, Görünüşe göre Pewdie’nin kolunda HEPİNİZİ DUA EDERİZ resmim var” yazdı..

3. Sağ Önkolunda “Kız”

kaws sanat eseri PewDie Pie dövmesi

Dövme: Kız- Sanat Eseri Kaws

Anlam: PewdiePie’nin sağ koluna utangaç kız damgasını vurdu. Bu parça başka bir ünlü sanatçıdan esinlenmiştir., kaws. Bu dövmeyi, Ağustos 2015’te önceki bir kedi ve iskelet dövmesiyle boyadı..

4. Sol Önkolunda “Kaygan”

PewDie Pie kaygan dövme

Dövme: Trompet çalan bir kurbağa

Anlam:  PewDiePie’nin sol kolunda trompet çalan bir kurbağa dövmesi var. Bu dövme dövme sanatçısı tarafından yapılmıştır., Haskey Şubat 2018’de Osaka Japonya’dayken. PewDiePie’ın adını verdiği bir evcil kurbağası vardı. kaygan. Dünyanın en egzotik evcil hayvanı olmasa da, pek çok kişinin almayı düşüneceği türden bir hayvan değil. PewDie, Instagram gönderisine “Bir eski dosta övgü” yazdı.

5. Sol Ön Koluna Üç Damla Gözlü Kalp Şeklinde Yüz

PewDie Pie kalp şeklinde ve göz dövmesi

Dövme: Bir göz ve üç damla kalp şeklinde dövme

Anlam: PewDiePie, kalp şeklindeki yüzü ve üç damlalı gözüyle sol ön kolunu mürekkeplendirdi. Siyah mürekkepte bir kalpte yüz şeklinde mürekkeplenmiş geleneksel bir tasarıma benziyor. Bu dövme dövme sanatçısı tarafından yapılmıştır., Luciano, Haziran 2016’da Londra’da. Youtube kanalındaki vloglarından birinde, dövme sanatçısını Instagram’da bulduğunu ve çok havalı olduğunu söyledi. Resmi Instagram’da “Bu yeni dövmeler için teşekkürler Luciano. Onları gerçekten sev!!”

6. Çıplak Kadın İskeleti Sol Omzunda Öpüyor.

PewDie Pie- iskelet dövme öpüşen çıplak kadın