Christina Milian’ın 4 Dövmesi ve Anlamları

Christina Milian olarak bilinen Christine Flores, Amerikalı aktör, söz yazarı ve şarkıcıdır. 19 yaşında Def Jam ile sözleşme imzaladı. İlk albümünü 2001’de ABD Billboard Top 100’de ilk 40’a ve ayrıca İngiltere Singles Chart’ta ilk 3’e giren single’larla çıkardı. Oyunculuk kariyerine 2003 yılında Love Don’t Cost A Thing dizisinde başrol oynayarak başladı ve ardından Be Cool, Nabız, Ghosts of Girlfriends Past gibi birçok filmde rol aldı. Birçok TV şovunda yer aldı ve ayrıca Kim Olası adlı çizgi filmin tema şarkısını söyledi. Christina’nın vücudunda bazı ilginç mürekkepler var. Ne olduklarına ve taşıdıkları anlamlara bir göz atalım..

Christina-Milian

1. Sol Biceps ile İlgili Alıntı

Dövme: Şarkıcının sol pazı üzerinde “love hard_TnT” yazan bir alıntı dövmesi var..

Anlam: Christina bu dövmeyi kendisine ve Lil Wayne’e, birbirlerine Tina ve Tunechi dedikleri sırada sevgisini göstermek için yaptırdı..

2. ‘İnan’ Dövmesi

Dövme: Vücudunun sol tarafında, belinin üzerinde girdaplardan ve yıldızlardan yapılmış bir dövme tasarımı ve üzerinde “İnan” kelimesi dövmesi var..

Anlam: Christina kendine çok inanıyor ve onlara inanmaya devam edersen tüm hayallerini gerçekleştirebileceğini söyledi..

3. Kalp Dövmesi

Dövme: Oyuncunun sırtında, belinin hemen üstünde, üzerinde küçük bir taç bulunan bir kalp dövmesi var. Kalp karmaşık bir desenle doldurulur.

Anlam: Bu dövme eskisi gibi biraz değiştirildi, kalbinin içinde bir aslan yüzü vardı ama o onu bir tasarıma dönüştürdü..

4. Kına Dövmesi

Bu gönderiyi Instagram’da görüntüle

Çok mutlu ve onu çok fazla sevgiyle şımartmaya hazır 😍 @hennabynatasha yeteneklerinle bir kez daha ortaya çıktığın için teşekkürler. #kınagöbek

tarafından paylaşılan bir gönderi Christina Milian (@christinamilian) 19 Aralık 2019, 12:51 PST’de

Dövme: Christina kısa süre önce karnında bebek yumruğunun iyi gitmesi için başka bir dövme tasarımı istedi, bu yüzden karnına kına ile geçici olacak bir tasarım yaptırdı. Tasarım, Instagram’da yayınladığı yukarıdaki videoda görülebilir..