Andrew Rea’nın 12 Dövmesi ve Anlamları

Andrew Douglas Rea, Amerikalı bir film yapımcısı ve yemek kitabı yazarıdır. En çok, geleneksel tariflerin yanı sıra filmlerde, video oyunlarında, televizyonda vb. Bulunan yemek tariflerini yeniden yarattığı YouTube yemek pişirme kanalı Babish Culinary Universe ile tanınır..

Andrew’un vücudunda bazı ilginç mürekkepler var. Gelin bunlara ve arkalarındaki anlamlara bir göz atalım..

Sol Kol Dövmeleri

1. Logo Dövme

Dövme: Sol üst kolunun arkasında, halkanın etrafına dört kelime dövmesi yapılmış bir sonsuzluk halkası logosu dövmesi var. Kelimeler “Ekmek Çorbası, Çorba ve Salata”

Anlam: Dövmeyi kitabında açıkladı ve Live Laugh Love/sonsuzluk sembolü kız öğrenci yurdu kızı dövmeleri ve Olive Garden’ın sonsuz çorbası, salatası ve ekmek çubukları üzerine bir parodi olduğunu söyledi. Komik bir fikir buldu ve dövme yaptırmaya karar verdi..

2. Tavuk Dövmesi

Dövme: Aşçının sol üst kolunda ayrıca ateş püskürten bir tavuğun küçük bir tasarımı var..

Anlam: Dövme tasarımı Çin kültüründen gelir ve Basan (Ateş soluyan tavuk) olarak bilinir. Dövmeyi Instagram’da “Ona “Drew” adını verdik – teşekkürler @chrisjtattoo” başlığıyla paylaştı.

3. Çiçek Dövmesi

Dövme: Andrew’un sol pazısında çiçek desenli bir dövme var.

Anlam: Dövme aslında bir çiçek tasarımı değil, kişniş. Kullanmayı sevmediği için koltuk altından çıkardı. Dövmeyi Instagram’da paylaştı, “Tatlı yeni yapraklar için @elemags @soho.ink’e teşekkürler! Evet, bu kişniş. Evet, koltuk altımdan çıkıyor. Evet, kişnişe karşı hislerim bunlar.”

4. Bıyık Dövmesi

Dövme: Sol kolunun üst kısmında bıyık dövmesi var.

Anlam: Bıyık dövmesi, yemek pişirme sevgisini temsil eder. Kolunda da dövmesi olan bir bıyık daha var.

5. Çatal Dövmesi

Dövme: Sol ön kolunun alt tarafında, sivri uçlarına spagetti sarılı bir oyma çatal dövmesi var..

6. Doğmuş Ekmek Dövmesi

Dövme: Sol kolunun iç tarafında bıyıkla birlikte bir bıçak dövmesi var. Dövme tasarımında ayrıca “DOĞAN & EKMEK”

Anlam: Andrew, bunun sahip olduğu ilk dövme olduğunu açıkladı. O sırada önemli olanla çok tartıştı ve sonunda bu dövmeyi aldı. Dövme, “kendine karşı dürüst olman için bir hatırlatma”yı temsil ediyor ve pankartta, fantazi fırını Born’un adı yazıyor. & Ekmek.

Sağ Kol Dövmeleri

7. Biseps Dövmesi

Dövme: Sağ pazısında FEMA dövmesi veya Katrina Kodu dövmesi var. X kodları, Kasırga’nın ardından evlerin üzerine spreyle boyanmıştı..

Anlam: Dövme, en sevdiği şehir olan New Orleans şehrine bir övgüdür..

8. Sembol ve Çekiç Dövmesi

Dövme: Sağ ön kolunun iç kısmında dairesel bir sembolle birlikte bir çekiç dövmesi vardır..

Anlam: Dövme takma adı Oliver Babish’i temsil ediyor. Dövmeyi Instagram’da “Adalet yerini buldu” başlığıyla yayınladı – orijinal Oliver Babish’e küçük bir saygım var”.

Çekiç üzerindeki sembol, Kodak şirketinin orijinal logosu ve memleketine bir övgüdür. “Dijital kamerayı benimsemeyi reddeden isimsiz çok uluslu bir şirketin aksine, memleketime (Rochester) bir saygı ve güncel kalmamı hatırlatıyor” dedi.

9. Geometrik Dövme

Dövme: Sağ ön kolunun yan tarafında, üzerinde dövme olan bir mercekten geçen ışık ışınlarının geometrik bir tasarımı vardır. Bileğinin yan tarafında da ok dövmesi var.

Anlam: Ok dövmesi, Instagram gönderisinde, “New Orleans’ta tattığım düzenleme günlerimden bir “kare ileri” sembolü almaya karar verdim, ayrıntı odaklı olmanın ve incelemeye devam etmenin ne kadar önemli olduğunu gösteren bir açıklama yaptı. kare kare çalış… Daha sonra bunun bir DVD oynatıcıdaki çıkarma düğmesine de benzediğini fark ettim. Kasıtsız ironi, sadece, lezzetli. ”

Geometrik tasarımın dövmesi, bir merceğin odak uzunluğunun bir diyagramıdır. Bu dövmeyi sinema okuluna gittiği ve aynı zamanda film yapımcısı olduğu için aldı..

10. Ay Dövmesi

Dövme: Göğsünün sağ tarafında doluyu temsil eden noktalı bir çizgi ile birlikte bir hilal dövmesi var..

Anlam: Bu, bileğinin yan tarafına kedicik bir surat dövmesi yaptıran arkadaşı Jessica Opon’a yaptırdığı uyumlu bir dövme..

11. Elmas Dövme

Dövme: Belinde küçük bir elmas dövmesi var.

12. Çizgiler Dövme

Dövme: Andrew’un boynunun sağ tarafında iki çizgiden oluşan bir dövmesi var..

Anlam: Dövme, en sevdiği operalardan biri olan Einstein on the Beach’ten esinlenmiştir..

Sağ üst kolunun arkasında Seattle şehrinin siluetinin başka bir dövmesi var. “Arka pazı, Seattle silüeti, Frasier adlı küçük bir şovu sevdiğim için hiç gitmediğim bir şehir,” dedi.