Zábavné tetování: 80+ nejlepších návrhových nápadů (aktualizováno 2021)

Humor dělá náš život lepším, že? Zvláště v těchto testovacích časech je důležité zůstat pozitivní, dobře se smát a soustředit se na věci, které nás rozesmějí. Jedna věc, která nám může připomenout důležitost dobrého smíchu, je vtipné tetování.

Jistě, může být neortodoxní nechat si udělat tetování, aby se z něj nějakým způsobem stal vtipný a pozitivní člověk, ale je to dobrý začátek. Vtipné tetování vás dokáže rozesmát, ale také vyvolat pozitivní reakci někoho jiného.

Pokud tedy hledáte nějaké skvělé a opravdu vtipné, vtipné a chytré tetování, jste na správném místě. Bez ohledu na vaše preference máme všechno, od černého humoru po tetování inspirované memy. Takže bez dalších okolků začněme!

Nejlepší vtipné nápady na tetování

Legrační tetování koček

Zábavné tetování koček 1Kredit: Instagram

Kočky byly vždy nejlepšími baviči ze zvířecí říše. Jsou tak svérázní a zajímaví a každý rád vidí na YouTube dobré a vtipné video s kočkou. Proč tedy nevyrazit s vtipným kočičím tetováním, zvláště pokud milujete kočky nebo máte jednu z těchto malých chlupatých koulí. Tato vtipná kočičí tetování by mohla posloužit jako skvělá inspirace.

Zábavné tetování koček 2Kredit: Instagram Zábavné tetování koček 3Kredit: Instagram Zábavné tetování koček 4Kredit: Instagram Zábavné tetování koček 5Kredit: Instagram Legrační tetování koček 6Kredit: Instagram Vtipné tetování koček 7Kredit: Instagram Legrační tetování koček 8Kredit: Instagram Zábavné tetování koček 9Kredit: Instagram Zábavné tetování koček 10Kredit: Instagram Zábavné tetování koček 11Kredit: Instagram Zábavné tetování koček 12Kredit: Instagram Zábavné tetování koček 13Kredit: Instagram Legrační tetování koček 14Kredit: Instagram

Vtipné sladění tetování

Zábavné odpovídající tetování 1Kredit: Instagram

Pokud chcete mít skvělý a zábavný okamžik, o který se můžete podělit s přáteli, tak proč si nedat odpovídající tetování, kterému se budete pravděpodobně smát do konce života. Tato tetování jsou malá, ale docela účinná v jejich komediálním pokusu. Použijte to jako inspiraci a získejte odpovídající tetování se svými přáteli, což bude určitě skvělý zážitek.

Zábavné odpovídající tetování 2Kredit: Instagram Zábavné odpovídající tetování 3Kredit: Instagram Zábavné odpovídající tetování 4Kredit: Instagram Zábavné odpovídající tetování 6Kredit: Instagram Zábavné odpovídající tetování 5Kredit: Instagram Zábavné odpovídající tetování 7Kredit: Instagram Zábavné odpovídající tetování 8Kredit: Instagram Zábavné odpovídající tetování 9Kredit: Instagram Zábavné odpovídající tetování 10Kredit: Instagram Zábavné odpovídající tetování 11Kredit: Instagram

Tetování inspirované memem

Tetování inspirované memem 1Kredit: Instagram

Memes jsou konečným zdrojem vtipných tetovacích návrhů. Lidé po celém světě přebírají návrhy memů, které milují, a vytvářejí super vtipná a zajímavá tetování. Tato tetování jsou zábavná i pro ty, kteří nemusí být obeznámeni s konkrétním memem, což je docela pohodlné a nevytvoří nepříjemnou situaci (v případě, že někdo nezná odkaz na mem).

Tetování inspirované memem 2Kredit: Instagram Tetování inspirované memem 3Kredit: Instagram Tetování inspirované memem 4Kredit: Instagram Tetování inspirované memem 5Kredit: Instagram Tetování inspirované memem 6Kredit: Instagram Tetování inspirované memem 7Kredit: Instagram Tetování inspirované memem 8Kredit: Instagram Tetování inspirované memem 9Kredit: Instagram Tetování inspirované memem 10Kredit: Instagram Tetování inspirované memem 11Kredit: Instagram Tetování inspirované memem 12Kredit: Instagram Tetování inspirované memem 13Kredit: Instagram Tetování inspirované memem 14Kredit: Instagram

Malé vtipné tetování

Malé vtipné tetování 1Kredit: Instagram

Někdy nechcete, aby vaše tetování bylo venku, zcela viditelné. Dobré, vtipné tetování někdy potřebuje být dobře ukryto a použito jako překvapení pro nejlepší efekt. Pokud tedy hledáte malou, jemnou, ale extrémně zábavnou inspiraci tetováním, tyto návrhy by měly fungovat dobře.

Malé vtipné tetování 2Kredit: Instagram Malé vtipné tetování 3Kredit: Instagram Malé vtipné tetování 4Kredit: Instagram Malé vtipné tetování 5Kredit: Instagram Malé vtipné tetování 6Kredit: Instagram Malé vtipné tetování 7Kredit: Instagram Malé vtipné tetování 8Kredit: Instagram Malé vtipné tetování 9Kredit: Instagram Malé vtipné tetování 10Kredit: Instagram Malé vtipné tetování 11Kredit: Instagram Malé vtipné tetování 12Kredit: Instagram Malé vtipné tetování 13Kredit: Instagram Malé vtipné tetování 14Kredit: Instagram

Vtipné párové tetování

Vtipné párové tetování 1Kredit: Instagram

Vtipné nebo vtipné tetování se svou drahou polovičkou je opravdu jedinečný zážitek. Tato tetování nejen předvádějí vaši vzájemnou lásku, ale také to, že jste zábavní, uvolnění a opravdu úžasní lidé, kteří můžete být poblíž. Ukazují také, že se neberete příliš vážně, což je velmi přitažlivé a ještě více vás oba propojí.

Vtipné párové tetování 2Kredit: Instagram Vtipné párové tetování 3Kredit: Instagram Vtipné párové tetování 4Kredit: Instagram Vtipné párové tetování 5Kredit: Instagram Vtipné párové tetování 7Kredit: Pinterest Vtipné párové tetování 8Kredit: Pinterest

Vtipné tetování pro nejlepší přátele

Vtipné tetování nejlepších přátel 1Kredit: Instagram

Nejlepší přátelé jsou tu pro vás, v dobrých i zlých časech. Sdílíte s nimi svůj život a oni sdílejí svůj život s vámi. Je to svazek, který trvá celý život, a máme štěstí na nejlepšího přítele. Jaký je tedy lepší způsob, jak toto pouto korunovat, než tím, že si se svým přítelem pořídíte skvělé a vtipné tetování (možná odpovídající). Pokud to zní jako dobrý nápad, podívejte se pro inspiraci na některé z následujících návrhů tetování.

Vtipné tetování pro nejlepší přátele 2Kredit: Instagram Vtipné tetování pro nejlepší přátele 3Kredit: Instagram Vtipné tetování nejlepšího přítele 4Kredit: Instagram Vtipné tetování nejlepšího přítele 5Kredit: Instagram Vtipné tetování nejlepšího přítele 6Kredit: Instagram Vtipné tetování nejlepšího přítele 7Kredit: Instagram Vtipné tetování nejlepšího přítele 8Kredit: Instagram Vtipné tetování nejlepších přátel 9Kredit: Instagram

Další vtipné nápady na tetování

Pokud žádný z výše uvedených návrhů tetování na vás nemluví jako skutečně zábavný, pak možná budete chtít zvážit další, neobvyklé, ale extrémně vtipné a vtipné návrhy. Možná se necháte inspirovat a vymyslíte svůj vlastní ještě zábavnější nápad na design tetování.

Další vtipné nápady na tetování 1Kredit: Instagram Další vtipné nápady na tetování 2Kredit: Instagram Další vtipné nápady na tetování 3Kredit: Instagram Další vtipné nápady na tetování 4Kredit: Instagram Další vtipné nápady na tetování 5Kredit: Instagram Další vtipné nápady na tetování 6Kredit: Instagram Další vtipné nápady na tetování 7Kredit: Instagram Další vtipné nápady na tetování 8Kredit: Instagram Další vtipné nápady na tetování 9Kredit: Instagram Další vtipné nápady na tetování 10Kredit: Instagram Další vtipné nápady na tetování 11Kredit: Instagram Další vtipné nápady na tetování 12Kredit: Instagram Další vtipné nápady na tetování 13Kredit: Instagram

Zábavné tetování – důležité informace, které je třeba vzít v úvahu

Když si chcete nechat udělat vtipné, neobvyklé tetování, je důležité myslet na pár věcí;

  • Design a barva tetování
  • Umístění tetování
  • Velikost tetování

Každý z výše uvedených aspektů tetování je nezbytný. Pokud například chcete skutečně vtipné a směšné tetování, musíte jeho umístění pečlivě zvážit. Důvodem může být to, že se někomu například vaše tetování může zdát nevhodné v práci. Možná to vašim klientům nebo lidem, se kterými pracujete, může připadat příliš rušivé nebo vtipné.

Jistě, vaše tetování by neměly určovat jiní lidé, ale přesto si musíte být vědomi toho, že se lidé „spouští“, zvláště za okolností, kdy se od vás očekává vysoká profesionalita.

Uvědomte si také, že to, co je pro vás zábavné, by mohlo být pro ostatní urážlivé. Vyhněte se tedy tetování, které by mohlo být považováno za urážlivé nebo vyvolávající pro ostatní. Ano, to, co si necháte udělat tetování, je vaše osobní volba, musíte si však být vědomi i ostatních lidí, zvláště pokud jsou to vaši klienti, spolupracovníci, studenti atd..