60 návrhů tetování rukávů pro ženy (aktualizováno 2021)

Tetování na rukávu je neobvyklý, ale elegantní způsob, jak se vyjádřit. Jen málo žen se rozhodne takto vyjádřit. Rukávové tetování jsou oblíbenou volbou body art mezi silnými ženami, které se nebojí být v centru pozornosti, ženami, které chtějí vyniknout z davu.

Tato tetování mohou být velmi elegantní, dívčí a pořádná. Vaše tetování na rukávu může zahrnovat květiny, srdce, cokoli chcete, nebo pro vás smysluplné.

Malé, malé tetování má své vlastní přitažlivost, ale rukávové tetování má dopad, protože toto umělecké dílo musí být patrné. Tyto druhy tetování jsou jedinečné. Můžete najít někoho s podobným tetováním na rukávu, ale ne zcela identického.

Tetování není jen na ozdobu vašeho těla. Jsou to prohlášení nebo nástroj, který používáte k vyjádření svých přesvědčení, emocí a čehokoli jiného.

Tetování na rukávu pro ženy

Všichni víme, že pokud chcete tetování, musíte si být vědomi toho, že je pro vaše tělo trvalé, něco, co tam bude po zbytek vašeho života. Z tohoto důvodu může být velmi obtížné vybrat ten správný. Možná je nejlepší na tetování rukávů to, že máte k dispozici širokou škálu stylů, abyste si vybrali něco jedinečného.

Rukávové tetování má téma, obrázky spolu souvisí. V tomto článku vám ukážeme různé styly tetování rukávů, takže ať už se rozhodnete mít rukáv na celé paži nebo na polovině, budete nápadní. Rukávové tetování vyžaduje trpělivost, peníze a představivost a samozřejmě dobrého tatéra.

Přejděte dolů, abyste je viděli všechny.

1. Poloviční rukáv tetování

Poloviční rukáv 1Kredit: Instagram Poloviční rukáv tetování 2Kredit: Instagram Poloviční rukáv tetování 3Kredit: Instagram Poloviční rukáv tetování 5Kredit: Instagram Poloviční rukáv tetování 4Kredit: Instagram

Abyste mohli učinit prohlášení, že si nemusíte zakrývat celou paži, jsou dnes tetování s polovičním rukávem stále oblíbenější volbou. Poloviční rukávy tetování jsou samozřejmé, design obvykle začíná v horní části paže a končí v polovině cesty, přičemž se zastavuje poblíž vašeho lokte. Nebo mohou jít od zápěstí k lokti.

Chcete-li, aby bylo cool tetování s polovičním rukávem jedinečné, vyberte si něco, co pro vás znamená nejvíce. Ale nechoďte příliš mnoho různých stylů a designů; znát prostor na paži a vzít v úvahu rady tatéra.

Tato možnost je diskrétnější, můžete ji velmi snadno zakrýt. Z tohoto důvodu je tetování s polovičním rukávem oblíbenější mezi profesionály pracujícími v prostředích, kde se tetování odsuzuje. A z finančního hlediska jsou tetování s polovičním rukávem na levnější straně. Poloviční rukávy tetování mohou být velmi drsné, cool, dívčí, nebo jakkoli chcete, aby byly, protože vaše paže je dokonalým plátnem pro vaši kreativitu.

Velkou výhodou tetování s polovičním rukávem je, že pokud jste se nerozhodli pro plný rukáv, je to skvělý způsob, jak začít. Tetovači říkají, že ohnisko vašeho inkoustu by mělo být na vnější části vaší paže, aby bylo lépe viditelné.

2. Tetování s plným rukávem

Tetování s plným rukávem 1Kredit: Instagram Tetování s plným rukávem 2Kredit: Instagram Tetování s plným rukávem 3Kredit: Instagram Tetování s plným rukávem 4Kredit: Instagram Tetování s plným rukávem 5Kredit: Instagram

Tetování s plným rukávem začíná v horní části paže a končí u zápěstí. Má velké plátno na pokrytí, takže do svého rozhodnutí musíte zahrnout několik různých prvků.

Pokud jde o tato tetování, měli byste jít ve velkém nebo jít domů, jak vysvětlují tetovací umělci.

Protože je to velmi nápadné, musíte se pečlivě rozhodnout, co na paži chcete. Když se rozhodnete pro tetování s plným rukávem, budete muset udělat spoustu věcí, a ne, že na to budete myslet, a proto požádejte tatéra o radu. Můžete dát květinu, lebku, portrét, něco duchovního, nebo jen spojit několik nápadů do jednoho.

Tetování s plným rukávem obvykle tolik nebolí, ale větší expozice může mít za následek neobvyklou bolest, takže buďte připraveni. A postarejte se o své tetování, až bude hotové, protože vaše paže jsou více vystaveny slunci. V dnešní době je k nákupu spousty produktů, které se starají o vaše umělecké dílo.

3. Tetování s kmenovým rukávem

Kmenové tetování na rukávu 1Kredit: Instagram Kmenové tetování na rukávu 2Kredit: Instagram Kmenové tetování na rukávu 3Kredit: Instagram Kmenové tetování na rukávu 4Kredit: Instagram Kmenové tetování na rukávu 5Kredit: Instagram

Kmenové tetování existuje už po staletí a obvykle bylo spojováno s muži. Ale doba se změnila, v dnešní době není neobvyklé, že se ženy rozhodnou pro kmenové tetování, aby vzdaly hold svému dědictví, přesvědčení.

Starověké kmeny používaly tetování k určení stavu a úspěchů kmene pro jednotlivce. Přestože se význam kmenového tetování může v jednotlivých kmenech nebo kulturách lišit, obvykle představuje úspěchy a dědictví nositele. Tato tetování také symbolizují sílu, ochranu a sílu.

Lidé si vybírají kmenové tetování z jednoho ze dvou důvodů. První důvod je obecný a čistě dekorativní. V těchto případech se kmenové tetování skládá z ostrých čar, které jsou uprostřed silnější a zužují se na obou koncích. Obvykle jsou abstraktní. A samozřejmě druhým důvodem je vzdát hold vašemu kulturnímu zázemí a dědictví.

Kmenové tetování je více než esteticky příjemný inkoust; má to hlubší význam. Pokud se tedy vydáte touto cestou, musíte respektovat kulturu, která je spojena s konkrétním kmenovým designem. Kmenové tetování může být polynéské, havajské, samojské, čínské, dulongské, daiské, keltské, maorské, aztécké, mayské, indiánské, abychom jmenovali alespoň některé..

4. Tetování s rukávem lebky

Tetování na rukávu lebky 1Kredit: Instagram Tetování na rukávu lebky 2Kredit: Instagram Tetování na rukávu lebky 3Kredit: Instagram Tetování na rukávu lebky 4Kredit: Instagram Tetování na rukávu lebky 5Kredit: Instagram

Není pochyb o tom, že tetování na rukávu lebky může vypadat zastrašující, ale v tomto stylu je hluboká krása. Tetování na rukávu lebky má za sebou silný význam. Lebka nesouvisí jen se smrtí, dokonce i s temnou depresí. Lze jím symbolizovat krásu v posmrtném životě, ukázat naši víru v Boha.

Jsme si vědomi smrti; všichni zemřeme, ale naše kostra zůstává. Lebka pro mnoho lidí představuje smrtelnost a motivaci žít svůj život naplno.

Tetování na rukávech s lebkou je populární už mnoho let. Stávají se odvážným tvrzením pro odvážné ženy, ženy, které mají co říct a nebojí se to říct.

Můžete si vybrat design lebky a květiny, aby byl ženštější. Můžete například upravit design, aby byl realističtější, ale na pozadí dejte květiny. Nebo možná vaše tetování na rukávu lebky může obsahovat křídla, díky nimž je duchovnější. Křídla anděla jsou vždy dobrý nápad. Jsou elegantní a mocní zároveň.

Pokud chcete něco opravdu působivého, 3D design lebky je dobrá volba. Ale tento typ tetování nebude dělat mnoho umělců, protože je velmi obtížné manévrovat. Při výběru umělce buďte opatrní, hledejte zkušenosti a vynikající recenze, abyste našli toho nejlepšího.

Lebky nemusí být vždy zastrašující. Snadno je můžete udělat roztomilé. Cute je v naší DNA! Dejte na to srdce nebo třeba luk. Lebky mohou být barevné, roztomilé, ženské a cool. Nebo pokud vás lidská lebka nezajímá, můžete místo ní zvolit lebku zvířecí.

Badass motorkářská kuřata mohou přidat plameny kolem lebky, aby byla silnější a ohnivější.

Páry, příbuzní a přátelé mohou použít odpovídající tetování na rukávech lebky. Je to skvělý nápad někoho ocenit nebo někomu projevit lásku.

5. Tetování s barevnými rukávy

Barevné rukávové tetování 1Kredit: Instagram Barevné rukávové tetování 2Kredit: Instagram Barevné rukávové tetování 3Kredit: Instagram Barevné rukávové tetování 4Kredit: Instagram Barevné rukávové tetování 5Kredit: Instagram

Když začnete přemýšlet o rukávových tetováních, jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, která musíte udělat, je, zda chcete černý/šedý nebo vícebarevný inkoust. Barva dodává vašemu tetování na rukávu ženský nádech a může dokonce představovat vaši osobnost.

Pokud se rozhodnete pro vícebarevné tetování rukávů, musíte zvážit několik věcí. Nejprve musíte vědět, že odstín světlejší než váš odstín pleti nebo tmavší odstín ukazuje to nejlepší na vaší paži.

Ženy se světlou barvou pleti by mohly nejvíce těžit z odstínů, jako je fialová, bílá a červená.

Na druhou stranu ženám s tmavším odstínem pleti budou na pažích perfektně slušet tmavší odstíny, jako je tmavě modrá, černá, zvlněná červená.

Pokud má vaše kůže střední nebo opálený tón, můžete se zaměřit na zelené, světle modré nebo oranžové odstíny.

Barevné tetování je o něco citlivější na slunce, takže mějte na paměti, že se o své tetování na rukávu řádně postaráte.

6. Tetování s náboženským rukávem

Náboženské tetování na rukávu 1Kredit: Instagram Náboženské tetování na rukávu 2Kredit: Instagram Náboženské tetování na rukávu 3Kredit: Instagram Náboženské tetování na rukávu 4Kredit: Instagram Náboženské tetování na rukávu 5Kredit: Instagram

Pro duchovní ženy oddané své víře je tetování náboženského rukávu perfektní volbou.

Náboženské tetování na rukávu lze obdivovat pro jejich velikost, složitost, krásu a detaily.

Nejoblíbenější vzory pro tetování náboženského rukávu jsou citáty, které jsou použity z Písma a kříže. Význam křížového tetování se může lišit od jedné osoby k druhé. Někteří lidé volí křížové tetování, protože každý člověk nosí svůj vlastní kříž. Jiní to dělají, aby se cítili blíže Bohu.

Kromě křížů a uvozovek je tetování anděla běžnou volbou pro osoby, které se chtějí nechat tetovat na téma náboženství. Angel je strážce, který chrání nositele před zlem.

Některé ženy mohou navíc na rukávu tetovat tvář Ježíše Krista nebo Panny Marie. Ruce spojené v modlitbě jsou také častým motivem.

7. Tetování s drakovým rukávem

Dračí rukáv tetování 1Kredit: Instagram Dračí rukáv tetování 2Kredit: Instagram Dračí rukáv tetování 3Kredit: Instagram Dračí rukáv tetování 4Kredit: Instagram Dračí rukáv tetování 5Kredit: Instagram

Drak je mystické stvoření, které představuje sílu, moc, moudrost a ochranu. Tetování s drakovým rukávem je obohaceno o detaily se zvláštními významy. Tvar tohoto mystického stvoření z něj činí ideální volbu pro tetování rukávů.

Dračí tetování může být vícebarevné nebo černé a šedé. Jedna věc je jisté, že tetování s drakovým rukávem bude kouzelné, krásné, ženské a odvážné.

V čínské tradici drak symbolizuje úspěchy (suverenitu císařů) a hrdost. Draci jsou strážci štěstí, síly a moci.

Pokud chcete tetování s drakovým rukávem, můžete si vybrat Modrého draka, strážce a ochránce zvěrokruhu a také ztělesnění vůdcovství.

Nebo si můžete vybrat draka jménem Yofune-nushi, velkého mořského hada z japonského mýtu. Tento drak drží skrytou pravdu a má pocit svobody, který lze objevit pouze hledáním pravdy.

Stejně jako symboly jin a jang ve východní kultuře lze draky chápat dvěma různými způsoby. V západní kultuře však drak představuje sílu a sílu. Draci jsou obvykle považováni za destruktivní.

Ale ve východních kulturách draci představují mystickou bytost, jejíž moudrost činí lidstvo lepším.

Dračí tetování rukávů pro ženy je forma umění a je to nejlepší způsob, jak ukázat svou ženskou stránku. Ženy používají svou představivost a přicházejí s velkolepými vzory, drak s tygrem, lebkou nebo s hadem. Můžete také použít styl japonského draka nebo kmenový styl. Můžete začlenit květiny a další obrázky související s přírodou.

Nebojte se vybrat si to, co máte rádi, vybrat si to, co pro vás bude mít největší smysl. Buďte odvážná, odvážná, ženská, buďte ženou s přístupem.

8. Japonské tetování na rukávu

Japonské tetování na rukávu 1Kredit: Instagram Japonské tetování na rukávu 2Kredit: Instagram Japonské tetování na rukávu 3Kredit: Instagram Japonské tetování na rukávu 4Kredit: Instagram Japonské tetování na rukávu 5Kredit: Instagram

Japonské tetování, známé také jako irezumi, je jedním z nejpopulárnějších a nejznámějších stylů tetování na světě. Nejlépe vypadají ve větších, propracovanějších provedeních, jako je rukáv. Japonský styl tetování má za cíl využít celou oblast pokožky a nenechává mnoho „volného“ prostoru.

Tetování Irezumi má dvě formy: moderní a tradiční. Hlavní rozdíl je ve způsobu tetování, nikoli v návrzích. Tradiční tetování se aplikuje neelektrickými stroji, zatímco pro moderní tetování irezumi umělec použije moderní tetovací stroj.

Japonská tetování jsou barevná a představují obrázky s hlubokým významem a symbolikou v japonských kulturách, jako jsou pivoňky, draci, tygři, sakura (třešňové květy), lebky a ryby koi.

Japonské tetování vyniká neuvěřitelně detailní prací a silným propojením s osobností nositele. Chcete -li rockovat irezumi, musíte jít pro design, který k vám nejvíce mluví. Vaše tetování by mělo mít zvláštní význam a naštěstí v japonské kultuře existuje spousta motivů, jak toho dosáhnout.

9. Tradiční rukávové tetování

Tradiční rukávové tetování 1Kredit: Instagram Tradiční rukávové tetování 2Kredit: Instagram Tradiční rukávové tetování 3Kredit: Instagram Tradiční rukávové tetování 4Kredit: Instagram Tradiční rukávové tetování 5Kredit: Instagram

Americké tradiční tetování je oblíbenou volbou pro muže i ženy. Stejně jako japonské tetování, tento design vypadá výjimečně krásně ve větších velikostech, což znamená, že je ideální pro rukávové body art.

Tradiční tetování poznáte podle těžkých černých obrysů s minimální barvou a spoustou černých odstínů. Zatímco tradiční tetování může být vícebarevné, odstíny a odstíny nejsou tak nápadné jako v japonských tetováních. Tradiční inkoust má obvykle tmavší vzhled. Vícebarevná tetování se obvykle točí kolem jednoduchých odstínů, jako je červená, žlutá, zelená a modrá.

Srdce, zvířecí vzory a námořní obrázky jsou oblíbenými motivy v tradičním tetování. To, co na amerických tradičních tetováních milujeme, je jejich jednoduchost v tom, aby byly věci realistické. Například i když si vyberete lebku a ozdobíte ji květinami, stejně zůstane lidskou lebkou. Udržet věci jednoduché je krása.

Je také užitečné zmínit, že americké tradiční tetování může být neuvěřitelně kreativní. Stačí si vybrat talentovaného tetovacího umělce, který vám pomůže proměnit váš nápad ve správné umělecké dílo.

10. Tetování s květinovým rukávem

Tetování s květinovým rukávem 1Kredit: Instagram Tetování s květinovým rukávem 2Kredit: Instagram Tetování s květinovým rukávem 3Kredit: Instagram Tetování s květinovým rukávem 4Kredit: Instagram Květinové rukávové tetování 5Kredit: Instagram

Pokud hledáte tetování na rukávu, které bude ztělesňovat sílu a ženskost, květinové vzory vám mohou pomoci. Květiny jsou vždy krásně vidět a je na nich něco elegantního a elegantního, dokonce i na tetování s obrovským rukávem.

Symbolika tetování s květinovým rukávem závisí na

konkrétní květiny, které si vyberete. Například tetování slunečnice představuje romantiku, věčnou a nadějnou lásku. Slunečnice může také ztělesňovat pozitivitu a optimismus. Růže, v závislosti na barvě, symbolizují lásku, vášeň, nové začátky a další. Pivoňky představují bohatství, prosperitu a štěstí.

Udělejte si čas a prozkoumejte různé květiny a jejich symboliku v tetování a vyberte si ty, které nejvíce odpovídají vaší postavě. Váš návrhář tetování vám také může dát několik návrhů.

11. Tetování s černým a šedým rukávem

Černé a šedé tetování na rukávu 1Kredit: Instagram Černé a šedé tetování na rukávu 2Kredit: Instagram Černé a šedé tetování na rukávu 3Kredit: Instagram Černé a šedé tetování na rukávu 4Kredit: Instagram Černé a šedé tetování na rukávu 5Kredit: Instagram

Černé a šedé tetování je nadčasové. Vždy vypadají elegantně a nikdy nevyjdou z módy. Takže pokud hledáte rukávová tetování, která budou v příštích letech vypadat trendy, černé a šedé tetování je perfektní volbou.

Asi největší výhodou těchto tetování je jejich odolnost. Vydrží mnohem déle než vícebarevná tetování. Protože nevyblednou tak rychle jako barevné obrázky, nebudete se muset starat o opravy. To je obzvláště důležité, pokud jste typ člověka, který oceňuje praktičnost.

Dokonce i typicky barevné vzory, jako jsou květiny, vypadají sofistikovaně a elegantně v černé a šedé. Rukáv v tomto stylu je také skvělou volbou pro ženy, které nechtějí experimentovat a upřednostňují jistou věc, něco, co vždy funguje.

12. Tetování na rukávu

Tetování na rukávu 1Kredit: Instagram Tetování na rukávu 2Kredit: Instagram Tetování na rukávu 3Kredit: Instagram Tetování na rukávu 4Kredit: Instagram Tetování na rukávu 5Kredit: Instagram

Když nás napadne tetování na rukávu, hned nás napadne inkoust zakrývající paže. Ale nemusí to tak vždy být. Rukávové tetování je také typ tělesného umění, které pokrývá vaši nohu nebo její polovinu.

Pokud chcete mít paže nedotčené, nebo už není místo pro tetování, pak jsou nohy dobrý nápad. Stejně jako tetování rukávů na pažích můžete při práci snadno zakrýt rukávy, pokud se vaše pracoviště na tetování mračí.

Možností tetování na rukávech je mnoho. Můžete se rozhodnout pro kmenový, japonský styl, tradiční tetování, pojmenujete to. Vše, co potřebujete, je skvělý tetovací umělec a hodně trpělivosti, abyste zvládli několik sezení ve studiu.

Čtěte také: 

  • Pánské tetování s polovičním rukávem: 30+ nejlepších návrhových doporučení
  • 50+ nejpopulárnějších modelů tetování na rukávech s rukávem v roce 2021
  • 9 nejlepších falešných tetovacích rukávů: Konečný průvodce (aktualizováno 2021)
  • 60+ návrhů tetování na předloktí: Konečný průvodce (aktualizováno 2021)
  • 30+ Nejsvůdnějších návrhů tetování na stehna pro dívky