35 nejlepších tetování na kotník pro ženy (aktualizováno 2021)

Už jste se někdy nechali tetovat? Jste fanouškem ženských umístění? Pokud ano, tetování kotníku je pro tebe perfektní nápad! Umístění kotníků je docela hravé & smyslné a tato tetování vypadají skvěle s časem i stárnutím. Najděte svého dokonalého & další návrh tetování přejděte níže!

Do tetování kotníku bolí?

To může být docela nepříjemné nebo bolestivé. Je to proto, že kolem kotníku není mnoho kůže. Ujistěte se, že jste na tento proces mentálně připraveni.

Poznámka: To je důvod, proč se většina žen drží menšího tetování kotníku. Jsou krásné & minimalistický, není časově náročný, přesto trochu bolestivý. Je to perfektní směs & směsice obou světů!

7 Malý & Delikátní tetování na kotník

1. Návrh psa pro tetování kotníků pro ženy

Dámské tetování kotníku pro psyZdroj obrázku: Tattoodo

Můžete si nechat udělat tetování a věnovat ho svému psovi. Máte na mysli chlupatého kamaráda? Tento malý symbol inspirovaný inkoustem a trojúhelníkem je pro ty, kteří milují ukázat svou mírumilovnou a milující a starostlivou stránku světu.

Psi jsou naši nejlepší přátelé, milujete a máte svého nejlepšího přítele? Pokud je to tak, vězte, že toto mini tetování vám bude trvat asi dvě hodiny, než se umístí na kotník.

2. Nápad na tetování kotníku na srdci

Malé tetování kotníku srdce NápadZdroj obrázku: Tattoodo

Baví vás minimalistické tetování a něco, co je praktické přes kotník? Tenhle je malý a hravý, a také ideální pro někoho, kdo chce přes kotník jen popovou barvu.

Toto tetování kotníku bude symbolizovat vaši mírumilovnou stránku a také lásku, kterou máte pro krásu života. Tento malý symbol srdce dá ostatním vědět, že jste mírumilovný a starostlivý jedinec, ideální pro dívky a ženy.

3. Tetování na kotníku Sloní nápad

Tetování na kotníku Sloní nápadZdroj obrázku: Tattoodo

Jste milovník zvířat? Oceňujete divokou a safari zvířata? Tento malý a jemný obrázek slona je pro ty, kteří rádi vyjadřují své myšlenky a pocity pro divokou zvěř. Tento černý slon je minimalistický tisk a něco, co si užijete, pokud jste smyslná a sentimentální osoba.

Sloni obvykle symbolizují radost a čisté štěstí. Jsou symbolem štěstí a dobrého chování, stejně jako pozitivních myšlenek a hlubokých skutečných emocí. Jsou pro muže a ženy, kteří rádi vyjadřují svou smyslnou stránku, ideální pro ty s velkým srdcem.

4. Tetování na kotníku Zábavný tisk pizzy

Tetování na kotníku Vtipný tisk pizzyZdroj obrázku: Tattoodo

Máte rádi rychlé občerstvení a zejména pizzu? Jste milovníkem rychlého občerstvení, který žije z různých sladkostí nebo slaných jídel? Pokud je to vaše oblíbené jídlo a máte rádi harampádí, jděte s tímto veselým nápadem na tetování!

Pizza je hravý a zábavný nápad na tetování. Plátek pizzy bude symbolizovat vaši povahu a preference jídla. Pokud jste někdo, kdo miluje tuto italskou pochoutku, proč si ji nevytetovat přes kotník?

5. Nápad na tetování tetování kotníku

Nápad na tetování kotníkuZdroj obrázku: Tattoodo

Jste milovník moře a někdo, kdo rád cestuje? Milujete letní sezónu, stejně jako koncept sbírání mušlí? Toto je roztomilý nápad na tetování, pokud jste někdo, kdo má rád kvalitní čas a dostává se do režimu sběratelů.

Mořské symboly představují vaši stranu cestování a lásku k výletům. Tento malý potisk tetování inspirovaný oceánem je pro muže nebo ženy, kteří jsou průzkumníci nebo sběratelé.

6. Tetování na kotník pro ženy Sailor Moon

Tetování na kotníku pro ženy Sailor MoonZdroj obrázku: Tattoodo

Už jste někdy sledovali Sailor Moon? Jste někdo, kdo má obecně rád karikatury? Bylo toto anime jedním z vašich oblíbených? Dívky nebo ženy obvykle dávají přednost tomu, aby si nechaly udělat tato tetování, protože na začátku roku 2000 to bývalo jejich karikatura. Máte také rádi tuto karikaturu?

Toto je symbol Sailor Moon, který bude představovat vaši lásku k ní jako hlavní postavě ságy. Tato růžová hůl představuje vaši ohnivou stránku, vaši válečnickou stránku, stejně jako vaši lásku k ženským symbolům a silným tetováním.

Čtěte také: Tetování Slunce a Měsíce: Význam a 47 nejlepších návrhových nápadů

7. Tetování kotníku s hořícím plamenem

Tetování kotníku s hořícím plamenemZdroj obrázku: @uzotattoo

V každém z nás hoří oheň, souhlasíte? Symbol ohně je obvykle něco, co budete chtít umístit přes kotník, pokud jste někým, kdo je fanouškem žhavých kousků (doslova). Toto je jiný nápad na tetování, který budete chtít obejmout a předvést, pokud nemáte rádi klasické tetování.

Tento jasně purpurový obraz ohně představuje vaše hluboké emoce a skutečnou tajemnou stránku. Fialová je obvykle barvou nových začátků a jedinečných příběhů, takže nechcete, aby to bylo také vaše zábavné tetování?

7 tetování květinových kotníků

1. Tetování květů kotníku

Tetování kotníkuZdroj obrázku: Tattoodo

Jste milovník květin? Buďme upřímní, která žena není? Květiny jsou jemné a nádherné symboly, které ukážou vaše skutečné barvy a vaši osobnost. Každá žena je svým způsobem příběh a květina, souhlasili byste??

Tato červená barevná vlna a vzor symbolizují vaši ohnivou a smyslnou stránku. Červená je také barvou lásky a vášně. Jak jste tedy vášniví a jaký máte názor na jemné a ženské hravé nápady? Květiny mohou pro různé ženy symbolizovat spoustu různých věcí, jen se ujistěte, že vámi zvolený barevný vzor pro vás má smysl.

2. Jasně oranžové květinové tetování

Zářivě oranžové květinové tetováníZdroj obrázku: Tattoodo

Tato květina inspirovaná oranžovou nebo červenou barvou je další nutností pro ženy, které mají své priority jasně dané, stejně jako pro ženy, které vědí, jak vyniknout při výběru.

Tento obrázek tulipánu znamená znovuzrození a novou změnu. Symbolizuje také vaši upovídanou povahu a vaši zářivou osobnost. Ideální pro opravdové fanoušky barev a tetování, které jsou zářivé a odlišné.

3. Malé černé & Bílý květ tetování kotníku

Malé černé & amp; Bílý květ tetování kotníkuZdroj obrázku: @zeetattoo

Černobílé tetování je u žen, které upřednostňují minimalistické a ženské nápady, celkem běžné. Jste někdo, kdo ví, jak vytáhnout černobílé tetování? Tato myšlenka je pro ty, kteří potřebují něco jemného přes kotník v nejrychlejším možném čase.

Spousta různých květin bude představovat váš nekonečný životní příběh. Čím více květin umístíte, tím více vrstev se bude zdát, jako byste měli. Získejte tento nápad na černobílé tetování, pokud jste někdo, kdo miluje tetování ze staré školy.

4. Purple Ankle Flower Tattoo

Purple Ankle Flower TattooZdroj obrázku: @tattooist_rohwa

Jak nenápadně a minimalisticky chcete vypadat? Baví vás květinové nápady a zářivě purpurová tetování? Tato myšlenka je pro ženy, které mají ženskou osobnost, kterou chtějí dát najevo a ukázat světu. Nejlepší část? Při dosahování tohoto tetování strávíte v tetovacím obchodě necelé dvě hodiny.

Fialová je tajemná barva, která ukazuje vaši skutečnou krásu a ženskou stránku. Vypadáte jako něžný motýl a vypadáte, jako byste v sobě měli uložená všechna tajemství světa.

5. Malé černé květinové kotník tetování

Malé černé květinové kotník tetováníZdroj obrázku: @recycletattoo.mini

Toto černé a bílé květinové tetování bude vypadat nádherně přes kotník. Je to jednoduché mistrovské dílo, které většina tetovacích umělců bude vědět, jak jej zvládnout a jak ho zvládnout.

Toto květinové tetování vás nechá vyniknout a dá ostatním vědět, že jste soukromá osoba. Rádi se staráte o své vlastní věci a dáváte přednost tichu a vnitřnímu míru, jako to dělá většina z nás.

6. Tetování kotníku na pomerančový květ

Oranžové tetování na kotníkZdroj obrázku: Tattoodo

Je oranžová vaší oblíbenou barvou? Rádi předvádíte svou lásku ke květinám prostřednictvím funky umění a zářivých nápadů? Jedná se o malý oranžový květinový symbol, který bude znamenat vaše vnitřní skutečné barvy a váš klid.

Oranžová je barvou síly a luxusu. Pokud chcete dát světu vědět, že jste připraveni se dobře bavit a že máte rádi kontrolu, předveďte to s tímto nápadem na tetování!

7. Delikátní tetování květinových kotníků

Delikátní tetování kotníkuZdroj obrázku: @markedonetattoo

Baví vás malé a jemné nápady na tetování? Jste fanouškem minimalistického přístupu a jedinečných symbolů? Tento nápad na tetování bude představovat vaši osobnost s nízkou údržbou. Zní to jako něco, co ve vás rezonuje?

Malé květinové tetování, jako je toto, trvá méně než hodinu. Pokud milujete rychlé a snadné nápady a jste často na cestách, proč se nedržit tohoto tetování jako řešení kotníku?!

7 tetování Butterfly Ankle

1. Nápad na tetování bočního kotníku

Boční kotník tetování Motýl nápadZdroj obrázku: @jmunztattoos

Každá dívka miluje dobré tetování motýlů, jste také jednou z těch dívek? Mnoho žen dává přednost ženským možnostem, protože jsou tím pravým symbolem naší smyslnosti.

Motýli znamenají svobodu. Pokud se cítíte v pasti nebo chcete roztáhnout křídla a odletět, můžete to předvést tímto malým tetováním.

2. Nápad na tetování motýla na noze

Butterfly Tattoo Idea On NohaZdroj obrázku: @vandal_tattoo

Proč nespojit to nejlepší z obou světů a nechat si vytetovat motýla a květinový obrázek přes kotník? Toto duo je zabijácké kombo, ideální pro každého, kdo je měkký a citlivý, a také pro něco uměleckého a symbolického.

Toto tetování předvede vaši lásku ke všem věcem, které jsou dívčí a související s krásou. Ideální pro ženy, které chtějí obejmout svou dívčí a citlivou stránku.

3. Tetování motýla modrým kotníkem

Blue Ankle Butterfly TattooZdroj obrázku: Tattoodo

Máte rádi zvěrokruh a jste fanouškem horoskopu? Tento obrázek a tento jasný motýl spolu se symbolem Lva budou vyhovovat ženám, které od té doby skutečně milují celý koncept.

Toto silné duo bude představovat vaši lásku ke sladkým a měkkým prvkům a také vaše uznání delikátních myšlenek a astrologie! Zní to jako něco, co je na vaší cestě?

4. Tetování obřích motýlích kotníků

Obří motýl tetování na kotníkZdroj obrázku: Tattoodo

Motýl lezení po růži je něco roztomilého a uměleckého. Tento ženský nápad na tetování si užijete, pokud jste někým, kdo je posedlý jemnými symboly. Tato myšlenka bude představovat vaši vnitřní osobnost, stejně jako váš temperamentní a idealistický přístup.

Získání tohoto dua vám zabere 3 hodiny. Ujistěte se, že jste někdo, kdo má čas a kdo je trpělivý, pokud jde o jejich tetování na kotníku. Tenhle je jasný, hlasitý a nápadný, ideální pro hlasité a odhodlané dámy.

5. Black Delicate Butterfly Tattoo

Black Delicate Butterfly TattooZdroj obrázku: Tattoodo

Ne všichni motýli musí být zábavní, bystří nebo živí. Toto je například skvělé pro ty, kteří mají rádi tmavší a tajemnější tetování. Pokud chcete motýla, který je svým způsobem odlišný a jedinečný, je toto tmavě černé/hnědé inspo pro vás!

Může představovat vaši statečnou a druh mužské stránky. Ne všechny dívky jsou o duhách a motýlech, souhlasili byste? Toto tetování je něco jiného, ​​ideální pro hlasité a odhodlané jedince.

6. Tetování motýlích kotníků pro dámy

Tetování na kotníku pro dámyZdroj obrázku: @kelsiefirthtattoo

Všechna černá tetování a tento černý motýl jsou pro ženy, které vědí, jak skákat minimalistickým potiskem a nádherným motýlem. Černé tetování může ukázat vaše skutečné záměry a vaši tajemnou stránku. Máte rádi rizikové a jemné výtisky?

Dosažení tohoto tetování kotníku vám zabere zhruba tři hodiny. Znamená sílu a ženskou energii, stejně jako drobné kroky a myšlení vpřed. Ideální pro záludné dívky a ty, kteří vědí, jak dosáhnout toho, co chtějí a jak.

7. Malé tetování kotníku na kotníku

Malé tetování tetování kotníku na kotníkuZdroj obrázku: @keithharstad

Pokud se bojíte velkých a větších tetování, budete chtít tohoto malého a jemného motýla. Je to perfektní volba pro ženy, které milují menší tetování, i pro ženy, které se bojí jehly.

Menší tetování motýlů předvede vaši osobnost a váš temperamentní a idealistický přístup. Pokud jste někdo, kdo si umí užívat života bez velkého tlaku a jste někdo, kdo se chce bavit po svém, tento motýl bude představovat váš stát a je to nádherné tetování a ideální pro umístění kotníku.

7 Barevné & Neobvyklé tetování na kotníky

1. Roztomilé tetování inspirované kotníkem

Roztomilé tetování inspirované kotníkemZdroj obrázku: Tattoodo

Co třeba něco velkého a jiného? Jste někdo, kdo má rád předvádění své grandiózní kolekce tetování? Pokud se nebojíte větších tetování a jste někdo, kdo ví, jak je rozhoupat, tato kreslená postavička je pro vás!

Ukažte všem, jak jste nadýchaní a živí. Pokud je vaše osobnost hlasitá a bezohledná a občas dětinská, můžete ji ukázat pomocí tohoto kresleného tetování.

2. Film inspirovaný tetováním La Casa De Papel

Film inspirovaný tetováním La Casa De PapelZdroj obrázku: Tattoodo

Užili jste si show La Casa De Papel? Byl to jeden z vašich oblíbených televizních seriálů? Pokud ano, můžete tímto tetováním ukázat svou lásku a uznání. Ženy, které milují hlasité a světlé tetování, stejně jako zářivé nápady, tento tisk ocení.

Může ostatním ukázat, že si umíte svůj život užít a dobře se bavit. Také dáte ostatním vědět, že toto byla jedna z vašich oblíbených sérií Netflix. Která postava byla vaše oblíbená?

3. Tetování kotníku inspirované koblihou

Tetování kotníku inspirované koblihouZdroj obrázku: @1kimberlyreed

Jste velký milovník koblih nebo někdo, kdo si v zásadě užívá sladkosti? Pokud je to vaše oblíbená sladkost a máte rádi sladké koblihy, proč to nedat najevo celému světu? Toto tetování je funky a svým způsobem jedinečné.

Symbolizuje vaši zábavnou stránku a vaši lásku ke skutečnému jídlu. Kolik sladkostí chcete a potřebujete ve svém životě? Ukažte všem, kde stojíte, s tímto vtipným a malým nápadem na tetování koblihy. Jeho dosažení vám zabere méně než tři hodiny.

4. Pokémonem inspirované tetování předního kotníku

Pokémonem inspirované tetování předního kotníkuZdroj obrázku: @dannys_tattoos

Jste velkým fanouškem a milovníkem pokémonů? Pokud jste někdo, koho baví tato karikatura a pokud to byla vaše oblíbená karikatura v dětství, oceníte toto tetování. Je to perfektní nápad pro ženy, které se stále cítí dětinské a mladé v srdci.

Tento akvarel Charmander je pro ženy, které milovaly tohoto Pokémona. Byl to váš oblíbený, když jste vyrůstali? Pokud ano, proč nenechat svět vidět toto mistrovské dílo ?! Je to žhavý plamenný nápad na tetování, ideální pro odhodlané jedince.

5. Hezké kotníky inspirované zvířaty

Tetování na kotník inspirované zvířatyZdroj obrázku: @haenal_tattoo

Co třeba roztomilé duo? Jedná se o dívčí a ženské tetování, které si užijete, pokud jste někdo, kdo umí houpat a užívat si jednodušší tetování a ženské možnosti. Nejedná se o časově náročný kousek, takže o důvod víc, proč do toho jít!

Toto tetování a tato možnost kotníku symbolizují přátelství a skutečné spojení. Pokud jste někdy navázali tak hluboké spojení s někým důležitým ve vašem životě, budete chtít tento design předvést, to je jisté!

6. Žabí tetování na malé kotníky

Malé žabí tetováníZdroj obrázku: @artofyolk

Máte rádi žáby, zvířata nebo přírodu? Jste někdo, kdo ví, jak se dobře bavit? Tento malý obrázek inspirovaný žabkami je pro dívky, které jsou posedlé ženskostí a hravostí, stejně jako vtipné obrázky.

Žába je symbolem nových šancí i nadějí. Pokud jste někdo, kdo ví, jak se dobře bavit, a máte rádi jasnější nápady tetování, dejte této vtipné žábě šanci.

7. Bright Pink Ankle Flower Tattoo

Jasně růžové tetování kotníkuZdroj obrázku: @hellbunnytattoos

Užíváte si hromadu květin? Je růžová barva vaší oblíbenou? Toto tetování nad kotníkem si zamilujete, pokud jste někým, kdo preferuje jedinečné a roztomilé nápady. Toto není časově náročný kousek, ale budete ho chtít, pokud jste někdo, kdo má rád ženské nápady.

Symbolizuje vaši veselou a jasnou osobnost a také způsob, jakým vidíte život a řešíte stresové situace.

7 Černá & Tetování bílého kotníku

1. Matching Ankle Tattoos Black Design

Odpovídající černé tetování na kotníkZdroj obrázku: Tattoodo

Co říkáte na toto vtipné duo? Baví vás ladit tetování na kotníku? Jste někdo, kdo ví, jak se spárovat a nosit dva různé druhy tetování? Toto duo je pro ženy, které milují černou & nápady na bílé tetování a také odpovídající tetování na kotníku.

Toto duo bude představovat vaši dobrodružnou stránku i lásku k novému & zajímavé prvky zkoumání. Pokud milujete astrologii, astronomii a také galaxii – budete pro toto kombo žít!

2. Tetování kotníku na kočku

Kočičí kotník tetováníZdroj obrázku: Tattoodo

Co třeba povedené tetování kotníku? Jste někdo, kdo miluje kočky a kočky? Tohle je legrační černá & bílé barevné tetování, které si užijete, pokud hledáte umístění kotníku.

Toto tetování představuje vaši lásku ke zvířatům a kočkám, stejně jako ke knihám! Jste pitomec knih? Možná někdo, kdo ví, jak si užívat různé aspekty vašeho života? Ukažte tuto krásu hrdým způsobem!

Také si přečtěte: 50+ nejlepších nápadů na tetování černé kočky (význam a inspirace)

3. Malý kotník Tattoo House Inspo

Malý kotníkový tetovací dům InspoZdroj obrázku: @yard_n_gnome

Jak minimalistický chcete být? Jste někdo, kdo miluje objímání funky tisků? Tento nápad na náramek kotníku na zápěstí inspirovaný doma je velmi snadné získat a také rychlý & praktické umístění. Získání tohoto nápadu vám zabere méně než hodinu.

Symbol domova znamená vaši nekonečnou a čistou lásku k vašim nejbližším. Jste rodinný člověk? S tímto nenápadným designem to můžete ukázat.

4. Idea tetování králičího kotníku

Králičí tetování NápadZdroj obrázku: @izzystabs

Milovníci zvířat (zejména milovníci králíků) si tento potisk užijí. Jedná se o středně velké tetování kotníku, které ukazuje vaši jasnost & rychlá strana, stejně jako vaše vrstvy. Pokud jste stále na cestách a hledáte něco praktického – je to tento králík!

Králíci stojí rychle & spolehlivé pocity. Máte pocit, že jste se vydali správnou cestou? Ukažte svou rychlost a svou potřebu dokonalosti s tímto malým nápadem na tetování.

5. Octopus Ankle Tattoos Black Design

Octopus Ankle Tattoos Black DesignZdroj obrázku: @missmegstattoo

Jste milovník moře? Co třeba milovník chobotnice? Tento design tetování černým inkoustem je ideální pro dívky, které milují tajemné symboly, stejně jako obyčejný černý inkoust. Ukažte kotníky s tímto hlubinným tvorem.

Chobotnice bude znamenat vaše vrstvy a vaše hluboké spojení. Pokud jste někdo, kdo se snaží vyjádřit své skutečné já, vězte, že to můžete udělat pomocí obrázku, jako je tento.

Také si přečtěte: 40+ trendových tetování chobotnic v roce 2021: Kreativní kresby na kůži k namalování

6. Poison Inspired Ankle Tattoo For Women

Jedovaté tetování na kotník pro ženyZdroj obrázku: @lexietattoo

Co říkáte na tento nápad s černým tetováním? Baví vás projevovat svou lásku k jemným a jedinečným nápadům? Tato černá & bílé kombo je trochu neobvyklé, ale bude vám vyhovovat, pokud milujete funky a umělecká tetování.

Tento symbol jedu vyjadřuje vaši skutečnou stránku a vaše pravé já, které může někomu připadat toxické. Pokud však víte, kdo jste nebo kde stojíte, budete potřebovat toto tetování.

7. Nápad na tetování malých květů na kotník

Malé květinové kotníky tetování Mandala nápadZdroj obrázku: @nietoperek_tattoo

V neposlední řadě, co říkáte na tento malý nápad na tetování? Jedná se o tetování inspirované mandalou a nádherný potisk kotníku. Ideální pro dámy a ženské ženy, stejně jako pro ty, kteří mají různé příběhy.

Mandaly jsou obvykle symbolem dokonalosti a idealismu. Jste někdo, kdo miluje ukázat svou pravou tvář světu a svou kreativní stránku? Toto je tetování pro vás.

Připraveno pro vaše tetování na kotníku?

Takže jste připraveni na své nové tetování kotníku? Který design je nejlepší & podle vás nejhezčí a v tomto případě? Tato tetování kotníku jsou ideální pro všechny věkové skupiny + budou vyhovovat vašim preferencím & styl, to je jisté!

Čtěte také:

  • 100 nápadů na sexy tetování pro ženy (aktualizováno 2021!)
  • 30+ nejpopulárnějších tetování na ramena pro ženy v roce 2021
  • 70+ nejlepších tetování na krk pro ženy v roce 2021
  • 30 úžasných designů hip tetování pro ženy
  • 22 krásných růží s názvy tetování pro ženy
  • 28 skvělých malých tetování pro ženy v roce 2021