26 návrhů tetování, které ukazují sílu (náboženské, lotosové, zvířecí, motivační fráze a kruh)

Nejprve odstraníme jednu věc z cesty; spousta lidí, kteří chtějí získat tetování symbolizující sílu, nemusí nutně hledat design, který by ukázal jejich fyzickou sílu.

Tato tetování často zobrazují osobní zkušenost a emoční sílu, kterou člověk potřeboval nebo stále potřebuje k tomu, aby překonal boj a vyhrál bitvu života..

Některé návrhy tetování však ukazují fyzickou i emocionální sílu, která by mohla být vhodná pro zážitky některých lidí.

Pokud tedy hledáte tetování, které představuje sílu, ať už emocionální nebo fyzickou, pokračujte ve čtení.

V následujících odstavcích vám nabídneme spoustu inspirace a možností, kterými si můžete připomenout a uctít těžké dny svého života.

Tetování emocionální a fyzické síly – vysvětleno

Jaké jsou obecné symboly síly?

Eagle Tattoo, které ukazuje strenthImage Sorce: Saved Tattoo

Zde jsou některé z hlavních symbolů síly a moci, které lidé obvykle používají pro své tetovací návrhy. Ale nebojte se, v následujících odstavcích představíme některé z unikátnějších návrhů. Existují pouze vzorové návrhy, abychom mohli nahlédnout do toho, co si lidé spojují se silou;

 • Orel – od starověku byl orel symbolem moci, síly, vůdcovství, odvahy atd. Ve starověké řecké nebo řecké mytologii byl orel známý jako jedno zvíře, do kterého se Zeus proměnil, když sestoupil na Zemi. V současné době je orel známý jako pravý americký symbol, symbolizující mocný stát, který slouží jako vůdce moderního západního světa.
 • Drak – po tisíce let byli draci považováni za symboly velké síly, neuvěřitelné síly, síly a vytrvalosti. Od pradávných evropských časů byli draci obávaní a často spojováni s ďáblem nebo zlem. V Asii jsou však draci považováni za silné, silné a schopné porazit jakékoli zlo nebo nepřítele.
 • Blesk – blesk je starověký symbol pocházející z řecké a severské mytologie. Často to bylo považováno za způsob, jakým bohové trestali smrtelníky a nevěřící. Blesk je však v dnešní době spojen s nadpřirozenou silou a často je používán jako symbol tetování pro jeho sílu a sílu porazit zdánlivě nepřekonatelné boje v životě. Muži často používají tento symbol k prokázání síly, ale mnoho žen jej považuje za vhodný i pro své vlastní ženské přednosti.
 • Kruh – i když se to může zdát neobvyklé, kruh je po tisíce let vnímán jako symbol ženské síly a moci. Je také vnímán jako symbol intelektu, síly mysli, ženské síly, jednoty, rodiny a celistvosti života. Dodnes si mnoho žen a mužů dává udělat jednoduché kruhové tetování, aby předvedlo a vzdalo hold síle ženy..

Jaké jsou nejmocnější symboly síly?

Hamsa TattooZdroj obrázku: Saved Tattoo

 • Hamsa (léčivá ruka) – také známý jako ruka Fatimy, tento starodávný symbol otevřené dlaně s prodlouženými prsty slouží jako symbol síly, štěstí a zdraví po tisíce let. V současné době je symbol Hamsa kombinován s moderním designem používaným pro výjimečné mužské a ženské tetování.
 • Kříž – kříž je samozřejmě jedním z nejmocnějších symbolů víry a osobní síly. Je to také symbol fyzické síly, pokud jde o Ježíše a jeho schopnost odolat bolesti ukřižování. Mnoho lidí má tendenci si nechat zkřížit tetování na to, kdo má víru a sílu překonat životní boje.
 • Lotus – přestože je lotosový květ zpočátku jemný a neuvěřitelně krásný, představuje jeho schopnost a sílu vstát ze tmy a proměnit se v nejlepší možnou verzi sebe sama. Důvodem je skutečnost, že lotosový květ roste v bahnitých bažinách, ale stoupá nad hlínou a bahnem a kvete v úchvatnou, neporušenou květinu.
 • Oko Horovo (velký ochránce) – Horus je nejvyšší božstvo Egypťana. Už od starověku bylo Horovo oko symbolem síly a schopnosti držet nebezpečí a zlo stranou. V dnešní době má Horovo oko podobu kulatých modrých prstenů/kruhů, které se používají jako ochranný předmět mnoha domů a míst na Blízkém východě, nebo jako tetovací design pro mnohé, kteří chtějí předvést sílu a ochranný význam Horovo oko.

Tetování, která ukazují sílu – nejlepší návrhy a umístění těla

1. Náboženský design tetování (Ježíš, kříž, design)

Náboženské tetování (Ježíš, kříž, design)

Získání náboženského tetování zobrazujícího Ježíše nebo kříž může být nesmírně posilující. Ukazuje, že vaše víra je vždy ve vašem srdci a blízko vám a že vás vždy chrání a udržuje vás silnou. Náboženská tetování mohou mít jednoduchý design nebo složité a složité obrázky. Proto se design může lišit od jedné osoby k druhé. Velikost tetování, stejně jako složitost designu a použití barev však mohou ovlivnit konečné náklady na tetování. Než se tedy pustíte do určitého designu, zkontrolujte si cenu a zjistěte, jak odpovídá vašemu rozpočtu.

 • Hlavní rysy tetování – náboženský design tetování je vždy účinný a nápadný, ať už je jednoduchý a malý, nebo velký a složitý. Menší tetování však určitě stojí méně, takže můžete očekávat, že zaplatíte mezi 500 dolarů 1 000 $, zatímco větší, složitější tetování vás může stát až 4 000 dolarů, v závislosti na velikosti, barevné kombinaci a tetovateli, samozřejmě.
 • Nejlepší umístění těla – předloktí, hrudník, horní část zad, lýtka, oblast ramen, polovina rukávu, horní část stehna atd.

Další návrhová doporučení

Náboženské tetování (Ježíš, kříž, design)

Náboženské tetování (Ježíš, kříž, design) 3

Náboženské tetování (Ježíš, kříž, design) 6 Náboženský design tetování (Ježíš, kříž, design) 5 Náboženské tetování (Ježíš, kříž, design) 4

2. Lotus/Floral Tattoo Design

Jak již bylo zmíněno dříve, lotosový květ je konečným symbolem osobní emocionální a fyzické síly. Lotusový design je vhodný pro muže i ženy a představuje sílu, sílu, vytrvalost a schopnost člověka překonat životní boje. Design je neuvěřitelně krásný a tetování může být malé nebo velké, jednoduché nebo složité. Někteří lidé mají tendenci vybírat pro své lotosové tetování nádherná barevná schémata, zatímco jiní jdou s minimalističtějším přístupem. Ať tak či onak, s designem lotosu nemůžete udělat chybu.

 • Hlavní rysy tetování – stejně jako u jakéhokoli designu může být lotosové tetování buď levnější nebo dražší v závislosti na velikosti, složitosti designu a výběru barvy. Menší provedení vás může stát až 800 dolarů, zatímco větší lotosové tetování se složitým designem může stát až 2 500 dolarů.
 • Nejlepší umístění těla – předloktí, zápěstí, kotník, chodidlo, střed hrudníku, strana krku, spodní část krku, spodní část zad, oblast ramen atd..

Další návrhová doporučení

LotusFloral Tattoo Design (1) LotusFloral Tattoo Design (2) LotusFloral Tattoo Design (3) LotusFloral Tattoo Design (4)

3. Design tetování zvířat (návrh orla, vlka, lva)

Pokud existuje divoký design tetování, pak to musí být orel, lev nebo vlk. Zvířecí tetování je obecně známé tím, že zobrazuje sílu, moc, dominanci, vůdcovství, nezávislost atd. Tato tetování mají často silný, velmi odvážný design a jsou velké. To vše je nutí zůstat v linii symboliky, kterou se snaží vykreslit.

Design však nemusí ukazovat pouze fyzickou sílu; může také ukázat inteligenci zvířete a jeho schopnost překonat boje a udržet rodinu pohromadě. Pokud tedy hledáte nápaditý tetovací design, který bude mít také silný význam, nemůžete udělat chybu s designem pro zvířata.

 • Hlavní rysy tetování – tetování na zvířatech může být poměrně nákladné, zvláště pokud se chystáte s originálním designem. Tato tetování jsou často velkých rozměrů a vyžadují spoustu detailů a stínování. Některé designy jsou dokonce zdůrazněny dvou nebo tříbarevnými schématy. A pokud přidáme odborné znalosti tetovacího umělce potřebné pro takové tetování, můžeme říci, že můžete nakonec zaplatit mezi 1 500 dolarů a 2 500 dolarů.
 • Nejlepší umístění těla – předloktí, hrudník, horní část zad, rameno jsou plné rukávy, lýtko, horní část stehna atd.

Další návrhová doporučení

Animal Tattoo Design (Eagle, Wolf, Lion Design), který ukazuje sílu (1)

Animal Tattoo Design (Eagle, Wolf, Lion Design), který ukazuje sílu (2) Animal Tattoo Design (Eagle, Wolf, Lion Design), který ukazuje sílu (3) Animal Tattoo Design (Eagle, Wolf, Lion Design), který ukazuje sílu (4)

4. Motivační fráze Tattoo Design

Někdy obrázky nemohou přeložit emocionální nebo fyzický boj a sílu potřebnou k jeho překonání. Proto může být tetování motivační fráze ještě silnější než tetování skutečného obrazu.

Pokud tedy toužíte po tetování, které vám nejen připomene, jak jste silní, ale také vás bude motivovat vydržet a čelit každodenním bojům nebojácně, zkuste si jako tetování pořídit jednoduchou motivační frázi. Návrh takového tetování je velmi jednoduchý. Tetování nebude drahé a bude provedeno velmi rychle. To je plus například pro ty, kteří mají nízkou toleranci bolesti.

 • Hlavní rysy tetování – tetování s motivační frází je poměrně levné. Jsou rychle hotové a vyžadují minimální vývoj designu a celkovou práci. Proto by vás takové tetování mohlo stát mezi 250 dolarů a 500 dolarů, v závislosti na velikosti fráze a také na tom, zda se rozhodnete přidat nějakou barvu a detail.
 • Nejlepší umístění těla – předloktí, ruka, zápěstí, strana krku, hrudník, spodní část krku, chodidlo, žebro nebo strana oblasti břicha atd..

Další návrhová doporučení

Motivační fráze Tattoo Design, který ukazuje sílu (2) Motivační fráze Tattoo Design, který ukazuje sílu (3) Motivační fráze Tattoo Design, který ukazuje sílu (4) Motivační fráze Tattoo Design, který ukazuje sílu (1)

5. Circle Tattoo Design

Circle Tattoo Design

Jak již bylo zmíněno dříve, kruhové tetování symbolizuje ženskou sílu, moc a schopnost udržet jednotu. Muži i ženy si nechávají kruhové tetování vzdát hold ženské síle, nejedná se tedy výhradně o ženské tetování.

Mnoho mužů si nechává kruhové tetování na počest silných ženských postav ve svém životě. Pokud jde o design, tato tetování jsou poměrně jednoduchá a mají malé nebo žádné detaily. Můžete jít s návrhem, kde je kruh vyplněn nějakým předmětem, vzorem nebo tvarem, abyste také přidali hloubku tetování, ale to zvýší konečné náklady na tetování.

 • Hlavní rysy tetování – kruhový tetovací design je jedním z nejlepších v případě, že k němu chcete přidat detaily a barvu. Lze jej snadno upravit podle toho, co se vám líbí, a samotné tetování lze provést během jednoho rychlého sezení. Protože je tetování jednoduché a jednoduché, nebude vás to stát mnoho. Průměrná cena za kruhové tetování s malými nebo žádnými detaily se pohybuje mezi 100 $ a 500 dolarů, v závislosti na velikosti tetování.
 • Nejlepší umístění těla – předloktí, zápěstí, ruka, hrudník, horní část zad, kotník, žebro nebo strana břicha atd.

Další návrhová doporučení

Circle Tattoo Design, který ukazuje sílu (2) Circle Tattoo Design, který ukazuje sílu (3) Circle Tattoo Design, který ukazuje sílu (4) Circle Tattoo Design, který ukazuje sílu (1)

Závěrečné myšlenky

Ukázat sílu a sílu v jednom tetování může být těžké. Proto jsme představili výše uvedené návrhy, protože jsou známé jako výjimečné symboliky síly, fyzické i emocionální.

Kromě toho jsou návrhy jedinečné, takže vaše nové tetování určitě vynikne z mnoha důvodů; význam, výjimečný vzhled a jedinečnost.

Doufáme, že se vám naše designové možnosti budou líbit a že vaše další tetování dopadne skvěle a přesně tak, jak chcete. Takže šťastné tetování!

Také si přečtěte: 30+ návrhů tetování, které ukazují odvahu a statečnost (aktualizováno 2021)