10 nejlepších míst pro tetování na ženu

Zejména získání prvního tetování nebo tetování je obrovský zážitek a chcete si vybrat část těla, díky které bude vaše tetování buď vypadat, ještě více zvýrazněno, nebo jemná oblast, díky které nevynikne. Výběr správné oblasti může být docela náročný, zvláště když se nemůžete rozhodnout mezi dvěma nebo více částmi těla.

Aby to bylo ještě horší, předpokládá se, že ženy pociťují větší bolest při napouštění inkoustu než muži, což může věci trochu zkomplikovat. Tento článek jsme věnovali podrobnostem o nejvíce a nejméně prominentních částech těla, díky nimž bude vaše tetování zářit. Pokračujte ve čtení tohoto článku, zvláště pokud si nejste jisti mezi dvěma místy pro dokonalé tetování.

Jak již bylo zmíněno dříve, některé neoficiální důkazy naznačují, že ženy pociťují větší bolest než muži. To také znamená, že něčí části jsou citlivější na tetovací jehlu. Každá část těla má jiný počet nervových zakončení, díky nimž můžete být citlivější na bolest.

Nejlepší místo pro tetování na žena, uložené tetování, místoUložené tetování

Ačkoli je tolerance bolesti u každého odlišná, existuje určitá standardní citlivost na bolest způsobenou tetovací jehlou. Nezapomeňte si přečíst tento článek o toleranci bolesti tetování, kde máme speciální sekci pro ženy.

Pokud již víte něco o toleranci bolesti vůči ženám, pojďme se podívat na nejlepší místa pro tetování na ženě. Naštěstí si budete moci vybrat část, která pomůže vašemu tetování perfektně sedět a zářit.

10 nejlepších míst pro tetování na výběr ženy

Podívejme se na všechna oblíbená místa, kde si můžeme nechat tetovat ženu. Pořídit si tetování je obrovské rozhodnutí a měli byste zvážit i další věci, jako je vaše odolnost vůči bolesti a tvar tetování, které si chcete nechat udělat, protože ne každé tetování bude perfektně sedět na každé části těla

1. Zápěstí

Nejlepší místo pro tetování na ženě, uložené tetování, zápěstíZdroj obrázku: Instagram

Úroveň bolesti: Silná

Začněme tím nejjemnějším, ale také jedním z nejbolestivějších oblíbených míst pro tetování. Mnoho dam říká, že tetování na zápěstí příliš nebolí, ale to také závisí na různých faktorech, jako je váš tetovač, odolnost vůči bolesti, denní doba a to, zda jste odpočatí nebo ne..

Nicméně bolest neznamená, že tetování zápěstí je méně populární. Mnoho žen tuší různé symboly, jako jsou náramky, symbol nekonečna, písmena, data, zvířata a další předměty. Pokud hledáte menší typ tetování, tato možnost by pro vás mohla být nejlepší.

Je to také dobré místo pro ženy, které se bojí, že by se kvůli tetování snažily získat práci. Tetování na zápěstí lze snadno zakrýt náramky a někdy i dlouhými rukávy, takže jsou skvělou volbou pro ženy, které dávají přednost tomu, aby byly jemné. Je to jedno z nejoblíbenějších míst, pokud dokážete držet krok s bolestí.

Jednou z věcí, které je třeba mít na paměti, je vyhýbat se nošení šperků, zatímco se vaše tetování uzdravuje, ale mnoho lidí říká, že tetování na zápěstí se snadno a rychle uzdravuje, pokud se o ránu náležitě staráte.

2. Za uchem

Nejlepší místo pro tetování na ženě, uložené tetování, ucho zpětZdroj obrázku: Instagram

Úroveň bolesti: Silná

Podobně jako u zápěstí je bolestivost tetování za ušima téměř extrémně silná. To je důvod, proč se mnoho žen neodváží udělat tetování za uchem, i když ty, které vypadají docela stylově a odvážně, protože vědí, že oblast může být bolestivá.

Důvod, proč tetování za uchem hodně bolí, je ten, že stejně jako uši může hodně bolet i oblast za uchem. Proto je důležité promluvit si se svým tetováním o tom, co můžete pro zmírnění bolesti udělat. Jednou z věcí, které můžete udělat, je komunikovat se svým tetováním, dělat si přestávky, dát si nějaké léky proti bolesti nebo si dát znecitlivující gel.

Čtěte také: 

5 nejlepších tetovacích znecitlivujících sprejů – vše, co potřebujete vědět

5 nejlepších tetovacích krémů na zklidnění: Zažijte tetování bez bolesti! (Průvodce + Nejlepší značky)

Přesto to zkuste uchopit, protože tetování za ušima je obvykle malé a snadno se nanáší inkoustem, což znamená, že to rychle zvládnete.

Existuje mnoho způsobů, jak můžete toto tetování zobrazit, včetně ohonu, nošení vlasů za uchem a dalších, kteří mají dlouhé vlasy, mohou tetování snadno zakrýt, pokud nechtějí, aby bylo vidět.

3. Rameno

Nejlepší místo pro tetování na ženě, uložené tetování, ramenoZdroj obrázku: Instagram

Úroveň bolesti: Střední až silná

Pokud se cítíte odvážně a odvážně, pak je skvělé nechat si vytetovat rameno. Je také důležité si uvědomit, že ramena jsou dobrou volbou pro ženy, které mají zájem o větší tetování a dokonce je kombinují s jinými tetováním na těle.

V závislosti na vaší toleranci bolesti můžeme říci, že tetování na ramenou je závažnější než mírné, ale mnoho žen také tvrdí, že tetování na rameni není nic jiného než mírné bodnutí. Bolest je možná příliš obtížně snesitelná, pokud natíráte velké tetování, a proto si promluvte se svým tetovacím umělcem o tom, co můžete udělat, abyste bolest snášeli, a pamatujte si, dělejte si přestávky.

Protože tetování na ramenou je vystaveno oděvu, bylo by dobré nosit prodyšné a volné oblečení, zatímco se tetování uzdravuje. Zkuste také v ranných fázích hojení tetování upustit od vycházení a dělat úkoly.

4. Zadní rameno

Nejlepší místo pro tetování na ženě, uložené tetování, zadní ramenoZdroj obrázku: Instagram

Úroveň bolesti: Mírná až střední

Pokud jste si mysleli, že tetování na předním rameni je odvážné a odvážné, podívejte se na zadní rameno. Pokud nosíte oblečení, které odhaluje záda, stejně jako šaty bez ramínek, toto tetování je pro vás ideální. Nejlepší na tetování zadního ramene je, že nebolí tolik jako na předním rameni. Bolest je hodnocena jako mírná až střední, což povzbudí mnoho lidí k tetování na zadním rameni.

Je také třeba poznamenat, že oblast zadních ramen umožňuje větší a podrobnější tetování, což znamená, že tato oblast je ideální pro květinové vzory i pro zvířata. Některé ženy také rády používají zadní rameno k pokračování tetování na rukávu.

5. Zpět

Nejlepší místo pro tetování na ženě, uložené tetování, zpětZdroj obrázku: Instagram

Úroveň bolesti: mírná

Tetování na zádech není vidět, pokud na sobě nemáte oblečení s otevřenými zády nebo bikiny, takže jsou ideální pro firemní prostředí. Kromě toho jsou záda nejméně bolestivým místem pro tetování, což z něj činí atraktivní volbu pro ženy.

Bolest je hodnocena jako mírná. Je však důležité říci, že linie páteře může bolet více než jiné oblasti zad. Některé dámy dokonce hlásí vážný pocit při tetování páteře, ale to je důležité pouze tehdy, když tetování zaměřujete na střed zad..

Záda jsou ideální pro menší i větší tetování. Můžete také kombinovat různé vzory do jednoho velkého tetování. Zotavení tetování na zádech může trvat déle, protože záda pokrývají převážně oděvy, které mohou tento proces zpomalit.

6. Žebrový klec

Nejlepší místo pro tetování na ženě, uložené tetování, hrudní košZdroj obrázku: Instagram

Úroveň bolesti: Extrémně silná

Pokud si necháváte tetovat hrudní koš nebo boky, mějte na paměti, že je to jedna z nejbolestivějších oblastí, kde se můžete nechat napustit barvou. Důvodem je, že hrudní koš je obklopen silnými kostmi, které se často táhnou přes vaše kůže a které váš tetovač při kreslení tvaru utáhne. S ohledem na to jsou nervová zakončení a jehla v blízkosti kostí extrémně bolestivé.

Přesto to nezabránilo ženám v barvení této části těla nádhernými a úchvatnými vzory, které se s každým dalším pokusem stále zlepšují a jsou kreativnější.

7. Předloktí

Nejlepší místo pro tetování na ženě, uložené tetování, předloktíZdroj obrázku: Instagram

Úroveň bolesti: Mírná až střední

To do značné míry závisí na tom, zda chcete tetovat směrem k vnitřnímu bicepsu nebo přesně k předloktí. Některé ženy hodnotí tuto docela oblíbenou oblast jako mírnou, zatímco některé říkají, že pociťují mírnou a zřídka dokonce extrémní úroveň bolesti.

Tato oblast je ideální pro ženy, které mají menší design, jako jsou jména, texty, verše nebo data. Díky tomu je také lepší volbou pro ženy, které se bojí jehel a bolesti, protože malé tetování zabere méně času. Pokud provádíte tetování na rukávu, nebude oblast kolem předloktí příliš bolestivá.

8. Kotník

Nejlepší místo pro tetování na ženě, uložené tetování, kotníkZdroj obrázku: Instagram

Úroveň bolesti: Silná až extrémně silná

Pokud hledáte malé tetování, které je těžké si všimnout, ale v letních měsících by mohlo vypadat úžasně a volné oblečení, tetování na kotníku je skvělá volba. Není to však zdaleka to nejméně bolestivé tetování, které byste si potenciálně mohli pořídit.

Přední část kotníku, včetně vašich chodidel, se mohla cítit extrémně bolestivá, zatímco oblast na zadním kotníku není tak bolestivá. Důvodem bolesti je skutečnost, že kotníky jsou obvykle obklopeny tenkou vrstvou kůže a odhalují vaše kosti v blízkosti tetovací jehly.

9. Šíp na krku

Nejlepší místo pro tetování na ženě, uložené tetování, zátylekZdroj obrázku: Instagram

Úroveň bolesti: Silná

Zátylek je oblíbeným místem tetování pro ženy, které mají rády odvážné vzory, s menším až středně velkým tetováním. Zátylek je ideální pro malá zvířata, symboly jako srdce, hvězda nebo znak nekonečna a malá písmena nebo data.

Dříve jsme říkali, že tetování na páteři je bolestivější než jiné tetování. Zátylek není výjimkou, protože je spojen s vaší páteří. Promluvte si se svým tetováním o způsobech, jak učinit bolest snesitelnější. Větší tetování zabere více času, takže mohou způsobit, že bolest bude méně snesitelná.

10. Horní část stehna

Nejlepší místo pro tetování na ženě, uložené tetování, stehnoZdroj obrázku: Instagram

Úroveň bolesti: Mírná až střední

Ať už se rozhodnete udělat tetování na přední nebo zadní stranu stehna, nemůžete udělat chybu. Je to důmyslné místo pro každý design, ať už je malý nebo větší. Navíc je to skvělé pro ženy, které pracují ve společnostech, které jsou radikální, pokud jde o tetování. Snadno se skrývají, ale také se snadno předvádějí v letních měsících, na plážových a bazénových párty.

Další skvělá věc je, že nebolí tolik jako jiná místa. Celá přední oblast stehen ženy příliš nebolí, i když části zadního stehna mohou způsobit větší bolest ženám, které se tam chtějí nechat tetovat.

Často kladené otázky o tetování na ženě

Při tetování musíte mít spoustu otázek, které byste chtěli požádat o pomoc při prvním tetování. Zde jsme odpověděli na několik často kladených otázek o tetování a získání nejlepší možnosti jako ženy.

Otázka: Co dělat, když se nemohu rozhodnout mezi dvěma částmi?

Odpověď: Měli byste zvážit výhody a nevýhody každé části. Zeptejte se na otázky, které z nich bolí více, zda chcete menší nebo větší tetování, nebo zda chcete, aby tetování trčelo nebo se cítilo jemněji, než by normálně bylo na konkrétní části těla.

Otázka: Jaká je nejlepší část těla pro ženy na tetování?

Odpověď: Odpověď na tuto otázku je individuální a subjektivní. Pokud ve vašem výběru hraje roli bolest, nejméně bolestivé části těla jsou pro ženy záda a stehna. Pokud bolest při výběru správného místa pro tetování nehraje důležitou roli, budete se muset rozhodnout sami. Ruce a bicepsy jsou také dobrým místem pro tetování.